X
تبلیغات
رایتل
6 و 7 تیرماه؛ مسابقات انتخابی نوجوانان و جوانان دربخش کومیته برگزار می شود - مجله رزمی کاراته (Karate Martial Arts Magazine)
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن کیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 10:17
6 و 7 تیرماه؛
مسابقات انتخابی نوجوانان و جوانان دربخش کومیته برگزار می شود

 مسابقات انتخابی تیم های ملی نوجوانان و جوانان کاراته ایران در بخش کومیته در روزهای 6 و 7 تیرماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته؛ رقابت های رده سنی نوجوانان (14 -15 سال) از ساعت 13 روز پنجشنبه ششم تیرماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار می شود و مراسم وزن کشی نیز 10:30 الی 11:30 همانروز انجام خواهد شد.

پیکارهای جوانان (16 – 17سال) نیز ساعت 9 صبح روز جمعه هفتم تیرماه آغاز می شود و وزن کشی آن ساعت 7 الی 8:30 همانروز انجام می پذیرد.

بنابراعلام مسوولان فدراسیون کاراته، این مسابقات فقط با یک کیلوگرم ارفاق وزن انجام خواهد شد.

در مرحله نخست انتخابی، نفرات دعوت شده به صورت تک حذفی مبارزه می کنند و در نهایت 2 کومیته کا به مرحله دوم(که همانروز برگزار می شود) راه پیدا خواهند کرد و با کاراته کاهای مدال آوران مسابقات آسیایی ازبکستان و قهرمانی کشور به صورت دوره ای پیکار
می کنند.
در نهایت دو نفر در هر وزن جواز حضور در اردوهای آماده سازی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب خواهند کرد.

اسامی نفرات دعوت شده در رده سنی نوجوانان:
وزن منهای 52 کیلوگرم:
محمدرضا بیات (اراک)، علی مشکینی(کرمانشاه)، رضا عنایتی(مازندران)، محمد شاد(گیلان)، مهرشاد یوسفی(البرز)، مجتبی حدادی(فارس)، محمدامین قنبری(کرمان)، میلاد ایوبی(قزوین)، یحیی شه گل(همدان)، رضا داداشی(کرمانشاه)، ایمان بارانی(گلستان)، سعید قلی خیر(گیلان)، مجتبی اسماعیلی(فارس)

وزن منهای 57 کیلوگرم:
صابر پوریا(آذربایجان غربی)، محمد حسن زاده(البرز)، امیررضا میرزایی(قزوین)، امیرحسن سهرابی(گیلان)، میثم جمالی پور(مرکزی)، ارشیا دلارو(تهران)، مصطفی نوروزی(گیلان)، محمد جعفری(البرز)، میثم اطمهی(تهران)، علی غلامی(کرمانشاه)، شایان سلطانی(زنجان)، علیرضا خدری(قم)

وزن منهای 63 کیلوگرم:
امیر ساکت لاله(خراسان شمالی)، اسحاق ربیعی(گیلان)، امیرحسین عطائی(تهران)، محمدمهدی بلور گردادن(کرمانشاه)، مهدی خسروبیگی(مرکزی)، اویس علیپور(مازندران)، مهرداد بلور گردادن(کرمانشاه)، علی حاتمی(شیراز)، علیرضا امیری(کرمانشاه)، مهدی رضائی(تهران)، علیرضا قربانی(اصفهان)، محمد مهدی محمدی(زنجان)

وزن منهای 70 کیلوگرم:
صالح اباذری(مرکزی)، مجید نیکوهمت(مرکزی)، محمدرضا نجاتی(قم)، بهزاد تیشه گران(هرمزگان)، الیاس محمد زاده(گیلان)، شاهین تقی زاده(مازندران)، میلاد میرزایی(مازندران)

وزن به اضافه 70 کیلوگرم:
سیدعلی حسینی(البرز)، علیرضا فاتحی(گیلان)، سعید تقی نسب(آذربایجان شرقی)، سیدرضا خوش کلام(گیلان)، مجتبی گرائیلی(مازندران)

اسامی حاضرین در رده سنی جوانان:
وزن منهای 55 کیلوگرم:
سعید علی نژاد(آذربایجان غربی)، مصطفی مهدی پور(گیلان)، محمد زارع(آذربایجان غربی)، آرش کریمی(زنجان)، امیر عباسی(گلستان)، امیر علی سراوانی(سیستان و بلوچستان)، محمد حسین هاشمی(البرز)، میلاد داداشی(البرز)، علی صفردیان(تهران)، محمد رضا رفعی(مرکزی)، سجاد برجعلی زاده(قزوین)، محمد طاهری(همدان)، فرزاد مسکین(گیلان)، مهرداد کاظمی(مرکزی)، امیر حسین روحی(مازندران)، سید ابوالفضل موسوی(مازندران)، آرش علی نژاد(مازندران)، امیر رضا رشیدی(کرمان)، امیر حسین صدر(البرز)، علیرضا حاج محمدیان(البرز)، سپهر هاشمی(اصفهان)، محمد صادق قربانی(فارس)، نصیر امانی(گلستان)، میلاد تیغی(تهران)

وزن منهای 61 کیلوگرم:
دانیال زحمتکش(گیلان)، مهدی قراری زاده(کرمان)، محمد مهدی شکری(مرکزی)، محمد رضا سرتیپی(تهران)، میلاد روزبهانی(لرستان)، امیر حسین جوانی(آذربایجان غربی)، سینا خسرو(مازندران)، مهدی مهدی خانی(زنجان)، فرزاد رستمی(زنجان)، رضا محمدی(مرکزی)، وحید صادق(آذربایجان غربی)، مهران حیدری(کرمانشاه)، علیرضا مرادی(مرکزی)، میلاد عبدالهی پور(اردبیل)، سعید روان قلاتی(فارس)، علی فرهادی، علیرضا شیرصفت و رامین قراقزلو

وزن منهای 68 کیلوگرم:
حمدی رضا عبادی(مرکزی)، سامان داداشی(تهران)، آرمین صفری(کرمانشاه)
، مجید خان عینی(قم)، یونس خوشگواه(تهران)، کیوان محبوبی(گیلان)، مهدی کبودین(اردبیل)، مهران احسانیان(اردبیل)، اردلان گیلان پور(گیلان)، وحید مصطفوی(زنجان)، پوریا بابایی(مازندران)، امین ساکی(همدان)، صفر رستمی(مازندران)، علی طباغ(البرز)، فرشید فیروزی(فارس)، امیر حسین جوادی(قم)، علی صابری(سیستان و بلوچستان)، مهدی کریمی(زنجان)، علیرضا قاضی(قم)، فرزام شفیعی(گیلان)، محمد مهدی صالحی(فارس)، علی رضایی(مازندران)

وزن منهای 76 کیلوگرم:
علی نجفی(قم)، عماد سلطانیان(اصفهان)، علیرضا بندری(گیلان)، علی فریدی(آذربایجان غربی)، ابوالفضل پارسای(مرکزی)، محمد جواد پنده(کرمانشاه)، رضا خسروی(همدان)، پوریا حیدریان(گیلان)، نیما عزیزخانی(تهران)، مهدی پاکزاد(مازندران)، نیما بنا(تهران)، رضا صمدی(تهران)، مجتبی عابدی(گلستان)، محمد قاهری(گیلان)، حسین عبدالمنافی(مازندران)، محمد رضا ناتوان گیلان پور

وزن به اضافه 76 کیلوگرم:
کوشا تیموری(تهران)، مسعود رحیمی(قم)، مهدی حسینی(آذربایجان شرقی)، علی وفایی نژاد(تهران)، علی حصه مینا(گیلان)، علیرضا حیدریان(کرمانشاه)، سجاد شمس(قم)، امیر حسین شهوه(مرکزی)، مهدی رضایی(مازندران)، میثم موسوی(تهران)، شهاب نوروزی(مرکزی)، علی بهبود(مازندران).


:: برچسب‌ها: مسابقات انتخابی، کومیته، کاراته ایران، سالن شهید کبکانیان، تهران، فدراسیون کاراته، تیم ملی
:: چاپ این مطلب : کلیک کنید
(0 لایک)




نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد