اسلایدر

---

خوش آمدید

---  برگزاری مسابقات قهرمانی کشور سبک های کاراته - مجله رزمی کاراته (Karate Martial Arts Magazine)
X
تبلیغات
رایتل

مجله رزمی کاراته (Karate Martial Arts Magazine)

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور سبک های کاراته

 برگزاری مسابقات قهرمانی کشور سبکی 

 

سبکهای شیتوریو هایاشی، کیوکوشین ایچی گکی، شین کاراته، کیوکوشین دو، گوجوریو گوجوکای و دای دو ایران در نظر دارند مسابقات قهرمانی کشور برگزار کنند.

سبک شیتوریو هایاشی در نظر دارد یک دوره مسابقات دوستانه قهرمانی کشور را در بخش بانوان و در تمامی رده های سنی 15تا 17 شهریور ماه در استان لرستان برگزار نماید.

مسابقات قهرمانی کشوری سبک کیوکوشین ایچی گکی هم در بخش کاتا و برای آقایان 17 شهریور ماه در مجموعه فرهنگسرای اعتماد تهران برگزار خواهد شد.

سبک شین کاراته مسابقات قهرمانی کشور بانوان خود را 16 و 17 شهریور ماه در مجموعه ورزشی طلائیه استان یزد برگزار می کند.

مسابقات قهرمانی کشور آقایان سبک کیوکوشین دو ایران هم در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان 17 شهریور ماه در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز انجام می شود.

سبک گوجوریو گوجوکای مسابقات قهرمانی کشور آقایان را 16 شهریور و رقابتهای قهرمانی کشور بانوان را 17 شهریور ماه در مجموعه ورزشی شهید خوراکیان تهران برگزار خواهد کرد.

و مسابقات قهرمانی کشور بانوان سبک دای دو ایران هم در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان 17 شهریور ماه در مجموعه ورزشی مرحوم علاقمند شهریار برگزار می شود.

سبک ایشین ریو اوکیناوایی هم در نظر دارد مسابقات قهرمانی کشور سبک را در گیلان و در مجموعه ورزشی نامجو لاهیجان برگزار کند. این مسابقات 16 شهریور ماه برای بانوان و 17 شهریور ماه برای آقایان در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.

----- ---- ----- ----- --برای دریافت خبرنامه مجله رزمی کاراته لطفا عضو شوید-- در قسمت اول نام ودرقسمت دوم ایمیل را وارد کنید

Powered by WebGozar

-----
gt;Footer